Pokud budete mít zájem o některý můj výrobek, můžete mi napsat na e-mail: dilnicka-josefina@email.cz

středa 28. května 2014

... RELAXAČNÍ KOUTEK ....

... asi tak by se dalo toto zákoutí nazvat.  Včera jsem konečně oblékla židli, kterou mám již od loňského léta. Tehdy jsem ji jen vyčistila a natřela barvou bílé kávy. Kovový rám se nijak vylepšit nedal  bez toho, že bych ho natřela nebo dala někde natřít, a tak zůstal v takovém tom hezky "umorousaném", opotřebovaném vzhledu. Dlouhou dobu jsem přemýšlela jak židličku vylepšit .... jednak proto, aby byla pro odpočinek  pohodlnější  a i proto, aby byla koukatelnější. Vzhledem k tomu, že závěsy jsou bílé, ušité ze starých prostěradel s výšivkou, tak  i na ni jsem použila zbytky ze starých kapen, které jsem jednak neměla párové a jednak pod nimi ne zrovna ráda spím. Nevím jak se mi to vždycky povedlo, ale ráno jsem spala jen pod vysvlečenou dekou :-D  A na dozdobení  jsem použila staré dečky, kterých mám docela slušnou zásobu a stejně je všechny nepoužívám.
... panence budu muset asi taky pořídit   novou garderóbu, nejspíš nějakou romantiku, aby nevypadala v té hnědé tak smutně ....
....  časopisy JDL jsem uložila do renovované  staré dřevěné bedýnky, kterou jsem trošku natřela Xyladecorem ...
... no, holt i já už pořebuju na čtení a tvoření brýle ...
 Včera mi do schránky dorazila už tolik očekávaná Marianne - Venkov&Styl, tak tady je malá ochutnávka pro ty, které ji ještě nemají nebo váhají .... určitě opět stojí za to .... a je velká škoda, že další číslo bude až 11.9. Docela bych se přimlouvala za to, aby vycházela měsíčně, protože alespoň pro mě je silně návyková. A tady jsou ještě slibované ozdobné krajky do skříně s babiččiným svatebním servisem.Ještě jsem šila nějaké povlaky na polštáře/válce, ale zatím se suší, tak až příště .... přece Vám nemůžu ukázat všechno najednou  ...:-D

Moje milé, moc Vám děkuji za Vaše návštěvy a krásné komentáře, které mi pokaždé udělají velkou radost a přeji Vám krásné a pohodové dny!!!!

12 komentářů:

 1. Jituško, pro mě by relax už koukat se na tvé fotky - krásné místo sis vytvořila, časopis má opravdu dobrou pověst a tvé krajky a babiččin servis, to je prostě krása.
  Měj hezký den. Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. No pááni, všechno bílé ... je to krásné ... jen u nás by bílá bílou dlouho nebyla:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, ani já netuším jak dlouho mi ta bílá vydrží :-D, ale doufám, že tady snad ano. Stále sním o bílé sedací soupravě, ale s těmi mými "zvířaty" a naší drahou psindou nemám šanci .....

   Vymazat
 3. Jituško, krásný koutek. Bílou mám ráda, je slavnostní a přitom prostá. Jsem pro užití starých krajek, deček. V šuplíku krásu nenadělají Mariannu si určitě koupím.
  Měj se hezky Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivuško, děkuji a s těmi dečkami je to přesně tak. Takhle je mám na očích a můžu se kochat.

   Vymazat
 4. Jitunko to je ale krásná bílá krása :o) Martina

  OdpovědětVymazat
 5. Jitu,návrat do starých časů ....krásná romantika....tak příjemné tvoření:-)
  Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitu děkuji a musím přiznat, že kouzlo starých časů mám moc ráda a takhle mi to alespoň stále připomíná dětství a babičku.

   Vymazat
 6. Jíťo to je nádhera. V koutku se relaxuje už jenom pohledem. A ty krajky, ach jo, paráda. Jsi šikula. Krásný den Rija

  OdpovědětVymazat